Wynajem i montaż rusztowań

Wynajem i montaż rusztowań

Prace na rusztowaniach są zaliczane do zawodów, podczas wykonywania których dochodzi do największej ilości wypadków. Nie istnieją dokładne badania, ile osób każdego roku ulega wypadkowi na rusztowaniach, ale nie ulega wątpliwości, że wynajmując rusztowania, szczególnie na śląsku, należy zwrócić uwagę na jakość rusztowania i profesjonalizm firmy, która rusztowania wynajmuje.

Nasza firma zajmuje się wynajmem rusztowań w takich śląskich miastach jak Gliwice, Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Dąbrowa Górnicza. Nasze rusztowania są zgodne ze wszelkimi normami bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy państwu szeroki asortyment rusztowań oraz systemów je uzupełniających. W razie jakichkolwiek pytań, zapewniamy profesjonalną pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego rusztowania na terenie śląska. Oprócz wynajmu, zajmujemy się także montażem rusztowań – tak, aby zapewnić maksymalny profesjonalizm i bezpieczeństwo usługi.

Ra-Do jest nowoczesną firmą, która stale się rozwija i stara się sprostać wymaganiom klientów. Sukcesywnie poszerzamy zakres świadczonych usług i poza wynajmem rusztowań w Zabrzu, Sosnowcu, Katowicach, czy Gliwicach, zajmujemy się także montażem i wynajmem ogrodzeń budowlanych a także wynajmem zsypów budowlanych.

Cennik wynajmu rusztowań:

– Wynajem rusztowań elewacyjnych typowych: 0,10 – 0,25 zł / m2 za dobę
– Wynajem rusztowań elewacyjnych w ilości do 100 m2 35 zł za dobę
– Montaż, demontaż: od 4,5 do 6,5 zł/m2
– Obsługa techniczna (przegląd dekadowy) na terenie woj. śląskiego i małopolskiego – 350 zł

Podano ceny dla dzierżawy rusztowań elewacyjnych na co najmniej 21 dni.

Wszystkie podane ceny są cenami netto.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!