Wynajem i montaż rusztowań

Wynajem i montaż rusztowań

Prace na rusztowaniach są zaliczane do zawodów, podczas wykonywania których dochodzi do największej ilości wypadków. Nie istnieją dokładne badania, ile osób każdego roku ulega wypadkowi na rusztowaniach. Nie ulega wątpliwości, że przy wynajmie rusztowań warto zwrócić uwagę na profesjonalizm wybranej firmy.  

Kompleksowe usługi firmy Ra-Do 

Ra-Do jest nowoczesną firmą, która stale się rozwija i stara się sprostać wymaganiom klientów. Sukcesywnie poszerzamy zakres świadczonych usług i poza wynajmem rusztowań zajmujemy się także montażem i wynajmem ogrodzeń budowlanych a także wynajmem zsypów budowlanych. Dokładamy wszelakich starań, aby nasze usługi były kompleksowe i profesjonalne.  

Profesjonalna pomoc w wyborze rusztowań 

Nasze rusztowania są zgodne ze wszelkimi normami bezpieczeństwa i higieną pracy. Oferujemy państwu szeroki asortyment rusztowań oraz systemów je uzupełniających. W razie jakichkolwiek pytań, zapewniamy profesjonalną pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego rusztowania. Oprócz wynajmu, zajmujemy się także montażem rusztowań – tak, aby zapewnić maksymalny profesjonalizm i bezpieczeństwo usługi. 

Cennik montażu i wynajmu rusztowań 

Wynajem rusztowań elewacyjnych typowych: 0,10 – 0,25 zł / m2 za dobę 

Wynajem rusztowań elewacyjnych w ilości do 100 m2 35 zł za dobę 

Montaż, demontaż: od 4,5 do 6,5 zł/m2 

Obsługa techniczna (przegląd dekadowy) na terenie woj. śląskiego i małopolskiego – 350 zł 

Podano ceny dla dzierżawy rusztowań elewacyjnych na co najmniej 21 dni. 

Wszystkie podane ceny są cenami netto.