Wynajem zsypów budowlanych do gruzu

Wynajem zsypów budowlanych do gruzu
Budowlane zsypy do gruzu gwarantują bezpieczny i szybki zrzut gruzu z wysokich kondygnacji budynków. Dzięki zsypom do gruzu na budowie i w jej okolicy można łatwo utrzymać czystość. Nasze zsypy budowlane, które montujemy na śląsku, wytworzone są z najwyższej jakości utwardzonego polietylenu odpornego na uderzenia. Dzięki dbałości o jakość naszych zsypów na gruz mamy pewność, że produkty, które oferujemy na śląsku cechują się wytrzymałością i odpowiednią twardością. Nasze zsypy do gruzu są odporne na promieniowanie UV i mogą zostać poddane długotrwałej ekspozycji na promieniowanie słoneczne bez obawy o pogorszenie ich jakości.

Zsypy budowlane na śląsku wynajmuje się także w pracach dekarskich i rolniczych (przesypywanie zboża, nawozów). Zastosowanie zsypów na gruz znacznie zmniejsza zapylenie powietrza, a gruz czy inne materiały trafiają dokładnie w to miejsce, w które powinny.

Nasze zestawy są bardzo proste w montażu. Można dowolnie dostosować ich wielkość do wysokości budynku. Na zsyp do gruzu składają się takie elementy jak kosz zsypowy oraz elementy podstawowe. Zsyp budowlany po skończonym montażu ma długość 10 metrów – sięga do 3 piętra budynku.

Podana Cena za 1 element zsypowy:

– 12 zł cenna netto za 1 dobę przy okresie 1-5 dni
– 10 zł cenna netto za 1 dobę przy okresie 6-14 dni
– 7 zł cenna netto za 1 dobę przy okresie powyżej 14 dni

Kaucja zwrotna pobierana jest proporcjonalnie do ilości wypożyczanych elementów od 500 zł. Możliwy transport.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.zsypybudowlane.com.pl.
Zachęcamy również do zapoznania się z instrukcją obsługi, do pobrania – tutaj.