Wynajem zsypów budowlanych do gruzu

Wynajem zsypów budowlanych do gruzu

W ramach naszych usług zajmujemy się także wynajmem zsypów budowlanych do gruzu na Śląsku. Dzięki nim na budowie i w okolicy łatwo można utrzymać czystość. Zastosowanie zsypów na gruz znacznie zmniejsza zapylenie powietrza, a gruz czy inne materiały trafiają dokładnie w to miejsce, w które powinny. Nasze zsypy budowlane wytworzone są z najwyższej jakości utwardzonego polietylenu odpornego na uderzenia. Produkty charakteryzują się wytrzymałością, odpowiednią twardością oraz są odporne na promieniowanie UV.W ramach naszych usług zaproponować możemy również wynajem rusztowań. Gwarantujemy terminowe wykonanie usług w atrakcyjnej cenie. 

Podstawowe informacje o zsypach budowlanych  

Nasze zestawy są bardzo proste w montażu. Można dowolnie dostosować ich wielkość do wysokości budynku. Na zsyp do gruzu składają się takie elementy jak kosz zsypowy oraz elementy podstawowe. Zsyp budowlany po skończonym montażu ma długość 10 metrów – sięga do 3 piętra budynku. Zsypy budowlane wynajmujemy dla rolników i dekarzy. Zastosowanie zsypów na gruz znacznie zmniejsza zapylenie powietrza, a gruz czy inne materiały trafiają dokładnie w to miejsce, w które powinny. 

Nasze zestawy są bardzo proste w montażu. Można dowolnie dostosować ich wielkość do wysokości budynku. Na zsyp do gruzu składają się takie elementy jak kosz zsypowy oraz elementy podstawowe. Zsyp budowlany po skończonym montażu ma długość 10 metrów – sięga do 3 piętra budynku.

Podana Cena za 1 element zsypowy:

– 12 zł cenna netto za 1 dobę przy okresie 1-5 dni
– 10 zł cenna netto za 1 dobę przy okresie 6-14 dni
– 7 zł cenna netto za 1 dobę przy okresie powyżej 14 dni

Kaucja zwrotna pobierana jest proporcjonalnie do ilości wypożyczanych elementów od 500 zł. Możliwy transport.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.zsypybudowlane.com.pl.
Zachęcamy również do zapoznania się z instrukcją obsługi, do pobrania – tutaj.